Para Pharma BPC 157 / TB 500 10mg
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PP-BPC 157/TB 500-10mg
- Availability: In Stock
Price:
$60
| Info | |
| Package | 1 vial |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Pentadecapeptide BPC 157 5mg , Thymosin beta 4 5mg |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma Helios
$55
| Package | 10 ml vial (5.8 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Mix of Clenbuterol and Yohimbine |
TESTO E 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$98
$109
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
PROVIRON 25 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$95
$105
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Mesterolone 25mg/tab |
| Common name | Proviron |
PARA PHARMA MASTO P 100mg/ml
$65
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |